10626571_10152797856672433_5461274959902871289_n.jpg
aaaa.jpg

F klavye grubumuz

İSTEĞE BAĞLI ÖZEL DERSLER İSTEDİĞİNİZ SAATLERDE İSTEDİĞİNİZ KADAR DERS İMKANI 

PROGRAMLARIMIZ PHOTO SHOP VE COREL DERSLERİ VERİLMEKTEDİR.

Photoshop Kursu Özel Bire Bir Dersler

Photoshop'un geliştirilen her yeni sürümü ile birlikte çalışma performansının arttırılmasının yanı sıra üretkenlik konusunda da artış imkanı sağlanmıştır. Daha hızlı ve etkin çalışabilmek mümkün olabilmektedir.

Photoshop fotoğraf düzenleme alanında endüstri standardı haline gelen bir programdır. Her yeni sürümünde bir önceki sürümüne göre geliştirilen araçlar sayesinde yaratıcılığınızı geliştirmeye olanak sağlamakta ve üretkenliğinizi arttırmaktadır.
Photoshop görsel düzenleme aracı olduğu kadar aynı zaman da görsel oluşturma programıdır. İhtiyacınız olan her türlü görsel efekt, çizim, renklendirme ve boyama bu program ile yapılabilir.

Bugün dijital ve basılı ortamda gördüğümüz poster, kitap kapakları, magazin fotoğrafları, broşürlerde kullanılan fotoğraflar ya Photoshop ile oluşturulmuştur ya da Photoshop ile düzenlenmiştir. Photoshop'un sahip olduğu güçlü düzenleme araçları sayesinde görselleri kullanılacağı medyaya göre en iyi hale getirmek mümkündür. Photoshop filtre ve eklentileri(plugins) ile çalışmalarınıza etkileyici efektler uygulayabilirsiniz.

Grafik Tasarımı Kursu İçin Gerekli Ön Bilgi

Digital ortamda yaratıcılığına güvenen, bu sektörde ilerlemek isteyen, temel bilgisayar bilgisine sahip herkes Grafik Tasarım eğitimine katılabilir.

Grafik Tasarımı Kursuna Kimler Katılmalıdır?

Grafik Tasarımı eğitimi; Yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyenler katılmalıdır. Yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları, üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar vb. bölümlerinde öğrenci olan ya da bu bölümlerden mezun olanlar bu eğitime katılabilir.

Grafik Tasarımı Kursunun Kariyerinize Katkıları

Grafik Tasarım eğitim paketini başarıyla tamamlayan kursiyerler, dünya çapında geçerli bir mesleğe sahip olurlar. Öğrenilen tüm bilgiler, en son ve en yaygın kullanılan grafik tasarım yazılımları ve bilgilerinden oluşur. Tüm kursiyerler bu eğitim sonrasında, grafik tasarım dünyasını tanıyacak, gereklikleri öğrenecek, trendi takip edecek bir bakış açısına da sahip olacaklardır. Kursiyerler, eğitim süresince öğrendikleri kapsamlı yazılımlar sayesinde, yazılımlar arasındaki entegrasyonu da sağlayarak, programları daha iyi ve daha pratik kullanabilme özelliğine kavuşacaklardır.

Grafik eğitiminin ikinci bölümünde ise; Adobe Photoshop yazılımı ile yaratıcı tasarımlar oluşturmayı öğreneceksiniz. Geleceğin grafikerlerinin yazılımı olan bu program, ileri grafik eğitiminin kapsamındadır. Adobe ailesinin vektörel tabanlı programı olan Illustsrator; ambalaj tasarımı üzerine yaygın olarak kullanılan, multimedia ve grafikler için hazırlanmış bir illüstrasyon programıdır.  PDF formatının tüm olanaklarını kullanabilmeniz için Adobe Acrobat yazılımını da içeriğinde bulunduran bu eğitim paketi ile dünya standartlarında tasarımcılar sınıfına girmeye aday olacaksınız.

Grafik Tasarımı Eğitim İçeriği İki Bölümden Oluşmaktadır: 

GRAFİK TASARIM I

• Adobe Photoshop

• CorelDraw 

Grafik Tasarım Eğitimi Sonunda Hangi Sektörlerde Çalışabilirim?

• Matbaa

• Reklam ajansları

• Grafik tasarım stüdyoları

• Fotoğraf stüdyoları

• Gazete ve dergiler

• Şirketlerin pazarlama ve reklam departmanları

• Tekstil tasarım sektörü

• Ambalaj Tasarım

• Cam-Vitray

• Serbest Çalışma(Freelance )

5 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

sincan1.jpg